Свежий номер газеты

Медиа Порт №22
от 19 декабря 2016

Анекдоты, приколы, истории из жизни, афоризмы и цитаты... а также другой ЮМОР! 
2 выпуска в месяц

Голосование

что ждет гривну?

Автомагазины, ШИНЫ

Автосервисы, СТО

Строительная продукция

Строительные услуги

Торговля

Другие виды бизнеса


Оскільки сьогодні є заяви про зниклих людей, з якими неможливо встановити зв’язок, видання AIN.UA опублікувало добірку сервісів і додатків, які допоможуть виявити місцезнаходження людини за геолокаційними даними, які поставляються по GPS – або Wi- Fi-з’єднанню.

 

Як зазначає видання, існують кілька типів додатків, з допомогою яких можна знайти власника телефону. По-перше, українські оператори пропонують спеціальні сервіси, з допомогою яких призначені абонентом особи можуть дізнатися місце знаходження мобільного телефону людини, яку розшукують.

Так, мобільний оператор «Київстар» пропонує послугу «Маячок», яка обійдеться абоненту у 53 копійки в день і з допомогою якої можна побачити місце розташування людини на карті з комп’ютера з допомогою SMS або MMS.

Для користування послугою, слід її активувати, набравши 147 * 2 * 1 * номер абонента через 380 # . Вартість успішного запиту становить додатково 2 гривні. Після відправки запиту, на номер абонента прийде SMS- повідомлення про те, що ви хочете дізнатися його місце розташування. Він повинен протягом 15 хвилин підтвердити ваш запит, надіславши відповідь з текстом «ТАК» або «DA».

Кожен раз при користуванні послугою потрібно набирати ту ж комбінацію. У рамках послуги можна стежити не більше ніж за десятьма абонентами.

Інший оператор мобільного зв’язку – МТС створив схожий додаток під назвою «Дитина під наглядом». Він працює за тим же принципом, що й «Маячок». Вартість відправки SMS із запитом про підключення послуги також становить 2 гривні.

Послугою можна користуватися як через Інтернет, так і з мобільного телефону через SMS, яке потрібно відправити на номер 7005 з текстом додати номер телефону та ім’я. Також можна встановити спеціальний додаток для Android.

Після підтвердження можна дізнаватися місце розташування абонента, відправивши SMS на номер 7005 з текстом ПОШУК <номер абонента або ім’я >.

У цих двох варіантів пошуку людей за мобільним телефоном є лише один недолік: місцезнаходження власника номера визначається за GPS, і похибка може становити від декількох десятків до декількох сотень метрів залежно від місцевості та кількості веж стільникового зв’язку.

Додаток Sygic  допомагає відстежувати місцезнаходження членів родини, знайомих і друзів в режимі реального часу. Крім того, він повідомляє про рівень заряду батареї в їх смартфонах. Додаток підходить як для iOS , так і для Android. Правда , версія для iPhone коштує $ 4,99.

Дізнатись де знаходиться близька людина можна натисканням на кнопку SOS. Також в Sygic Family є вбудована система обміну повідомленнями між членами сім’ї , за допомогою якої можна відправляти безкоштовні повідомлення через Інтернет.

Сервіс Android Device Manager допомагає не тільки точно вичислити де знаходиться смартфон чи планшет на цій платформі, але віддалено блокувати їх. Дізнатись де знаходиться близька людина можна з допомогою карти та її аккаунту в Google.

На карті відобразиться місцевість, де знаходиться підключений пристрій, час надходження інформації, а також адреса, в радіусі якої знаходиться гаджет.

Безкоштовний додаток Find my iPhone дозволяє визначити місцезнаходження всіх ваших пристроїв на платформі iOS , побачити локації на карті і навіть отримати маршрут, за яким можна їх відшукати. Також додаток повідомить рівень заряду шуканого гаджета. Додаток підтримує російську та українську мови.

Для доступу до інформації вашим близьким знадобитися пароль від вашого облікового запису в iCloud. Недоліком даного сервісу є те, що дані про місцезнаходження відправляються по Інтернету через підключення по Wi -Fi або по мобільному Інтернету.

Источник: http://galnet.org

 

Адреса, телефоны фирм, магазинов, сервисов, автосервисов, автосалонов Кривого Рога, в которых Вы ВСЕГДА можете найти газету Медиа Порт. Абсолютно БЕСПЛАТНО!
Приглашаем к сотрудничеству

Приглашаем к сотрудничеству

52 бизнес-партнёра: 
Автомагазины, Автосервисы, СТО, Автосалоны, Торговля, Услуги

                          31 АЗС

    Яндекс.Метрика